LKS COSMOS NOWOTANIEC - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy Serdecznie na stronie.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 3:0
  • Piast Tuczempy - urawianka urawica 6:0
  • Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogo Leajsk 1:0
  • Wisok Strzyw - Crasnovia Krasne 3:0
  • OKS Mokrzyszw - JKS 1909 Jarosaw 1:3
  • Przecz Dukla - Rzemielnik Pilzno 2:2
  • Resovia II Rzeszw - Stal Nowa Dba 1:0
  • Sok Sieniawa -
  •        

Najblisze spotkanie

W najbliszym czasie zesp nie rozgrywa adnego spotkania.

Logowanie

Transfery

Przychodz

Sebastian Cioek (KS Dbrowica)

Ireneusz Zarzyka (Karpaty Krosno)

Damian Mikulec (Karpaty Krosno)

Kamil Mikulec (LKS Nako)

Krystian liwiak (wychowanek)

Tomasz Potok (wróci do treningów)

Damian Albrycht (zostaje)

Dominik Podgórski (zostaje)

 

W krgu zainteresowa

-

Odchodz

Marcin Szaajko (Bukowianka Bukowsko)

 

Ankiety

Na ktrym miejscu Cosmos zakoczy sezon 2012/13?

Zegar

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonowa poprawnie, naley wypeni dane w panelu administracyjnym.

Sport.pl

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomo
gangster1993
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak uytkownikw
zalogowanych i 5 goci

dzisiaj: 34, wczoraj: 304
ogem: 457 764

statystyki szczegowe

Wydarzenia

Mokrzyszw bez szans z Cosmosem.

  • autor: gangster1993, 2013-05-13 09:20

Cosmos Nowotaniec-OKS Mokrzyszów

7-1 (3-1)

 

wicej w rozwiniciu...

 


Aktualnoci

Ranking TOP-100 IV liga

  • autor: gangster1993, 2013-06-03 13:37
XVII RANKING PIKARSKI NOWIN - IV liga:

1. Pawe Adamczyk (Sokó Sieniawa) – rednia 6,40 pkt/mecz; 
2. Bartomiej Raba (JKS Jarosaw) – 6,39; 
3. Bartosz Wróbel (Sokó) - 6,38; 
4. Mateusz Jurczak (JKS) – 6,26; 
5. Tomasz Pietrasiewicz (Crasnovia Krasne) – 6,21; 
6. Maciej Nalepa (Piast Tuczempy) – 6,20; 
7. Piotr Laskowski (Cosmos) – 6,18; 
8. Pawe Drapaa (Crasnovia) – 6,14; 
9. Grzegorz Nalepa (Crasnovia) – 6,13; 
10. Adrian Szczepaski (Crasnovia) – 6,07; 

11. Piotr Spaliski (Cosmos) – 6,05; 
12. Piotr Badowicz (Cosmos), Adrian Burak (Crasnovia), Pawe Zaoga (JKS), Artur Pernal (Przecz), ukasz Bursztyka (Sokó) – 6,00; 
17. Szymon Pluskwik (Cosmos), Sebastian Padiasek (Sokó), Patryk Szewc (Sokó) – 5,95; 
20. Pawe Majka (Cosmos) – 5,94; 

21. Micha mietana (Cosmos) – 5,90; 
22. Sawomir Rozborski (Crasnovia) – 5,87; 
23. ukasz Czub (Piast), Piotr Kukulski (Sokó) – 5,86; 
25. Robert Kurosz (Pogo Leajsk) – 5,85; 
26. Mateusz Kozio (Kolbuszowianka), ukasz liwiski (Przecz Dukla) Kamil Mdrek (Rzemielnik Pilzno) – 5,81; 
29. Micha Wilczyski (Rzemielnik) – 5,80; 

30. Szymon Goda (Cosmos), Marcin Szaajko (Cosmos), Micha Puko (JKS) – 5,79; 
33. Marcin Iwaski (Piast), Mateusz Padiasek (Sokó), Maciej Rusin (Strumyk Malawa) – 5,76; 
36. Jacek Mitek (Rzemielnik) – 5,75; 
37. Artur Baka (JKS) – 5,72; 
38. Karol Wota (Piast) – 5,75; 
39. Witold Baran (Crasnovia), Tomasz Pasaj (Piast) – 5,71; 

41. Dominik Podgórski (Cosmos) – 5,70; 
42. ukasz Doroba (Rzemielnik) – 5,69; 
43. Krystian Halejcio (Sokó) – 5,68; 
44. Maciej Saramak (JKS), Grzegorz Iwaski (Piast), Szymon Serafin (Stal Nowa Dba), Krzysztof Szymaski (Strumyk) – 5,67; 
48. Dariusz Jczkowski (Cosmos) – 5,65; 
49. Damian Kaczmarek (JKS), Micha Kmiecik (Przecz), Sebastian Fedan (Resovia II), – 5,64;

52. Micha Superson (Resovia II), Mirosaw Pokrywka (Rzemielnik) – 5,63; 54. Marek Soczek (JKS), Krzysztof Orzech (Rzemielnik), Krystian Wrona (Sokó), ukasz Tyrawski (urawianka) – 5,60; 58. Dominik Sas (Piast), Arkadiusz Kotrych (Stal ND) – 5,57; 60. Pawe lzak (Resovia II) – 5,55; 61. Maciej Sobczak (JKS), Robert Szalony (Kolbuszowianka) – 5,53; 63. Arkadiusz Kodowski (Cosmos), Tomasz Walat (JKS) – 5,50; 65. Mateusz Serafin (Kolbuszowianka), Tomasz Warzocha (Kolbuszowianka/Stal ND), Jakub Baran (Wisok Strzyów)– 5,47; 68. Mariusz Paruch (Mokrzyszów Tarnobrzeg), Piotr Gaca (Strumyk) – 5,45; 70. ukasz Rdowicz (Przecz) – 5,44; 71. ukasz Porcek (Przecz) – 5,43; 72. ukasz Milanowski (Stal ND) – 5,42; 73. ukasz Korab (Kolbuszowianka), Siergiej Sawczuk (Pogo), Jacek Koncewicz (Przecz), Damian Albrycht (Przecz) – 5,40; 77. Daniel Popiela (Rzemielnik) – 5,38; 78. Kacper Rop (Resovia II), Pawe Wydro (Stal ND) – 5,33; 80. Arkadiusz Dbek (Pogo) – 5,32; 81. Dawid apa (Rzemielnik) – 5,31; 82. Mateusz Staro (JKS/Pogo), Tomasz Kud (Piast) – 5,30; 84. Piotr Codello (Resovia II), Pawe Ciua (Rzemielnik/Kolbuszowianka), Tomasz Diektiarienko (Stal ND) – 5,29; 87. Piotr Bubiek (Pogo) – 5,28; 88. Sebastian Serafin (Kolbuszowianka), Radosaw Adamski (Resovia II) – 5,26; 90. Rafa Murawski (Pogo), Pawe Nowak (Stal ND) – 5,25; 92. Pawe Kmuk (Strumyk) – 5,22; 93. Mirosaw Nowak (Przecz) – 5,19; 94. Pavlo Kymak (Piast) - 5,18; 95. ukasz Gorzelany (Kolbuszowianka), Mateusz Warenica (Pogo) – 5,17; 97. Marcin Pietrucha (Resovia II) – 5,14; 98. Szymon Kaliniec (Resovia II), Kamil Serafin (Stal ND), Przemysaw Majcher (Strumyk) – 5,13;


Sze bramek w Nowotacu. Przeamanie Zarzyki.

  • autor: gangster1993, 2013-05-01 16:33

Cosmos Notowaniec-Resovia II Rzeszów

5-1 (2-1)

wicej w rozwiniciu...


Poeganie z Pucharem Polski

  • autor: gangster1993, 2013-04-18 11:56

PP

Cosmos Nowotaniec-Stal Sanok

0-2 (0-0)

wicej w rozwiniciu...


Archiwum aktualnoci


Ostatnie spotkanie

Cosmos NowotaniecStrumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec 3:0 Strumyk Malawa
2013-06-30, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodnikw »

Reklama

Treningi

-Wtorek 19:00

-roda 19:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Cosmos Nowotaniec 3:0 Strumyk Malawa
Piast Tuczempy 6:0 urawianka urawica
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:0 Pogo Leajsk
Wisok Strzyw 3:0 Crasnovia Krasne
OKS Mokrzyszw 1:3 JKS 1909 Jarosaw
Przecz Dukla 2:2 Rzemielnik Pilzno
Resovia II Rzeszw 1:0 Stal Nowa Dba
Sok Sieniawa

Najnowsza galeria

Cosmos Nowotaniec-Orze Przeworsk 2-2 25.09.2011
adowanie...

Losowa galeria

Szarotka Uherce - COSMOS 3.04.2010r.
adowanie...