LKS COSMOS NOWOTANIEC - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy Serdecznie na stronie.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 3:0
  • Piast Tuczempy - Żurawianka Żurawica 6:0
  • Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1:0
  • Wisłok Strzyżów - Crasnovia Krasne 3:0
  • OKS Mokrzyszów - JKS 1909 Jarosław 1:3
  • Przełęcz Dukla - Rzemieślnik Pilzno 2:2
  • Resovia II Rzeszów - Stal Nowa Dęba 1:0
  • Sokół Sieniawa -
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Transfery

Przychodzą

Sebastian Ciołek (KS Dąbrowica)

Ireneusz Zarzyka (Karpaty Krosno)

Damian Mikulec (Karpaty Krosno)

Kamil Mikulec (LKS Nakło)

Krystian Śliwiak (wychowanek)

Tomasz Potok (wrócił do treningów)

Damian Albrycht (zostaje)

Dominik Podgórski (zostaje)

 

W kręgu zainteresowań

-

Odchodzą

Marcin Szałajko (Bukowianka Bukowsko)

 

Ankiety

Na którym miejscu Cosmos zakończy sezon 2012/13?

Zegar

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sport.pl

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
gangster1993
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 183, wczoraj: 202
ogółem: 484 404

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Mokrzyszów bez szans z Cosmosem.

  • autor: gangster1993, 2013-05-13 09:20

Cosmos Nowotaniec-OKS Mokrzyszów

7-1 (3-1)

 

więcej w rozwinięciu...

 


Aktualności

Ranking TOP-100 IV liga

  • autor: gangster1993, 2013-06-03 13:37
XVII RANKING PIŁKARSKI NOWIN - IV liga:

1. Paweł Adamczyk (Sokół Sieniawa) – średnia 6,40 pkt/mecz; 
2. Bartłomiej Raba (JKS Jarosław) – 6,39; 
3. Bartosz Wróbel (Sokół) - 6,38; 
4. Mateusz Jurczak (JKS) – 6,26; 
5. Tomasz Pietrasiewicz (Crasnovia Krasne) – 6,21; 
6. Maciej Nalepa (Piast Tuczempy) – 6,20; 
7. Piotr Laskowski (Cosmos) – 6,18; 
8. Paweł Drapała (Crasnovia) – 6,14; 
9. Grzegorz Nalepa (Crasnovia) – 6,13; 
10. Adrian Szczepański (Crasnovia) – 6,07; 

11. Piotr Spaliński (Cosmos) – 6,05; 
12. Piotr Badowicz (Cosmos), Adrian Burak (Crasnovia), Paweł Załoga (JKS), Artur Pernal (Przełęcz), Łukasz Bursztyka (Sokół) – 6,00; 
17. Szymon Pluskwik (Cosmos), Sebastian Padiasek (Sokół), Patryk Szewc (Sokół) – 5,95; 
20. Paweł Majka (Cosmos) – 5,94; 

21. Michał Śmietana (Cosmos) – 5,90; 
22. Sławomir Rozborski (Crasnovia) – 5,87; 
23. Łukasz Czub (Piast), Piotr Kukulski (Sokół) – 5,86; 
25. Robert Kurosz (Pogoń Leżajsk) – 5,85; 
26. Mateusz Kozioł (Kolbuszowianka), Łukasz Śliwiński (Przełęcz Dukla) Kamil Mędrek (Rzemieślnik Pilzno) – 5,81; 
29. Michał Wilczyński (Rzemieślnik) – 5,80; 

30. Szymon Gołda (Cosmos), Marcin Szałajko (Cosmos), Michał Puńko (JKS) – 5,79; 
33. Marcin Iwański (Piast), Mateusz Padiasek (Sokół), Maciej Rusin (Strumyk Malawa) – 5,76; 
36. Jacek Mitek (Rzemieślnik) – 5,75; 
37. Artur Bańka (JKS) – 5,72; 
38. Karol Wota (Piast) – 5,75; 
39. Witold Baran (Crasnovia), Tomasz Pasaj (Piast) – 5,71; 

41. Dominik Podgórski (Cosmos) – 5,70; 
42. Łukasz Doroba (Rzemieślnik) – 5,69; 
43. Krystian Halejcio (Sokół) – 5,68; 
44. Maciej Saramak (JKS), Grzegorz Iwański (Piast), Szymon Serafin (Stal Nowa Dęba), Krzysztof Szymański (Strumyk) – 5,67; 
48. Dariusz Jęczkowski (Cosmos) – 5,65; 
49. Damian Kaczmarek (JKS), Michał Kmiecik (Przełęcz), Sebastian Fedan (Resovia II), – 5,64;

52. Michał Superson (Resovia II), Mirosław Pokrywka (Rzemieślnik) – 5,63; 54. Marek Soczek (JKS), Krzysztof Orzech (Rzemieślnik), Krystian Wrona (Sokół), Łukasz Tyrawski (Żurawianka) – 5,60; 58. Dominik Sas (Piast), Arkadiusz Kotrych (Stal ND) – 5,57; 60. Paweł Ślęzak (Resovia II) – 5,55; 61. Maciej Sobczak (JKS), Robert Szalony (Kolbuszowianka) – 5,53; 63. Arkadiusz Kłodowski (Cosmos), Tomasz Walat (JKS) – 5,50; 65. Mateusz Serafin (Kolbuszowianka), Tomasz Warzocha (Kolbuszowianka/Stal ND), Jakub Baran (Wisłok Strzyżów)– 5,47; 68. Mariusz Paruch (Mokrzyszów Tarnobrzeg), Piotr Gaca (Strumyk) – 5,45; 70. Łukasz Rędowicz (Przełęcz) – 5,44; 71. Łukasz Porcek (Przełęcz) – 5,43; 72. Łukasz Milanowski (Stal ND) – 5,42; 73. Łukasz Korab (Kolbuszowianka), Siergiej Sawczuk (Pogoń), Jacek Koncewicz (Przełęcz), Damian Albrycht (Przełęcz) – 5,40; 77. Daniel Popiela (Rzemieślnik) – 5,38; 78. Kacper Rop (Resovia II), Paweł Wydro (Stal ND) – 5,33; 80. Arkadiusz Dąbek (Pogoń) – 5,32; 81. Dawid Łapa (Rzemieślnik) – 5,31; 82. Mateusz Staroń (JKS/Pogoń), Tomasz Kud (Piast) – 5,30; 84. Piotr Codello (Resovia II), Paweł Ciuła (Rzemieślnik/Kolbuszowianka), Tomasz Diektiarienko (Stal ND) – 5,29; 87. Piotr Bubiłek (Pogoń) – 5,28; 88. Sebastian Serafin (Kolbuszowianka), Radosław Adamski (Resovia II) – 5,26; 90. Rafał Murawski (Pogoń), Paweł Nowak (Stal ND) – 5,25; 92. Paweł Kmuk (Strumyk) – 5,22; 93. Mirosław Nowak (Przełęcz) – 5,19; 94. Pavlo Kłymak (Piast) - 5,18; 95. Łukasz Gorzelany (Kolbuszowianka), Mateusz Warenica (Pogoń) – 5,17; 97. Marcin Pietrucha (Resovia II) – 5,14; 98. Szymon Kaliniec (Resovia II), Kamil Serafin (Stal ND), Przemysław Majcher (Strumyk) – 5,13;


Sześć bramek w Nowotańcu. Przełamanie Zarzyki.

  • autor: gangster1993, 2013-05-01 16:33

Cosmos Notowaniec-Resovia II Rzeszów

5-1 (2-1)

więcej w rozwinięciu...


Pożeganie z Pucharem Polski

  • autor: gangster1993, 2013-04-18 11:56

PP

Cosmos Nowotaniec-Stal Sanok

0-2 (0-0)

więcej w rozwinięciu...


Archiwum aktualności


Ostatnie spotkanie

Cosmos NowotaniecStrumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec 3:0 Strumyk Malawa
2013-06-30, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Treningi

-Wtorek 19:00

-Środa 19:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Cosmos Nowotaniec 3:0 Strumyk Malawa
Piast Tuczempy 6:0 Żurawianka Żurawica
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:0 Pogoń Leżajsk
Wisłok Strzyżów 3:0 Crasnovia Krasne
OKS Mokrzyszów 1:3 JKS 1909 Jarosław
Przełęcz Dukla 2:2 Rzemieślnik Pilzno
Resovia II Rzeszów 1:0 Stal Nowa Dęba
Sokół Sieniawa

Najnowsza galeria

Cosmos Nowotaniec-Orzeł Przeworsk 2-2 25.09.2011
Ładowanie...

Losowa galeria

WIOSNA 2011
Ładowanie...